Kdo jsme

 

Cari amici/ milí přátelé!

     Vítáme vás na našich stránkách, které jsme vytvořili s cílem přinést bližší poznání extra-panenského olivového oleje a všeho, co s ním souvisí.

     Na našem webu najdete informace a vysvětlení, proč právě extra-panenský olivový olej je tak důležitý v našem každodenním životě. Díky jeho konzumaci můžeme pomoci udržet naše tělo ve formě a zdravé.
     Oliva je výtečný plod mající takové vlastnosti a kvality, že její olej je právem považován za jednu z hlavních součástí středomořské diety, která je považována za nejvyváženější na světě. Olivový olej nechybí defacto v žádném jídle. V posledních letech má olivový olej své nezastupitelné místo ve většině kuchyních světa.

     Jmenuji se Vito, jsem z jihu Itálie, ale žiju zde v České republice a nabízím vám možnost opravdového poznání kultury olivového oleje. Ať už jen získáním správných a pravdivých informací z našich stránek, tak i přímou konzumací našeho extra-panenského olivového oleje, který dovážíme z jihu Itálie, z rodinného lisu (it. Frantoio), který zachovává tradici mechanického zpracování oliv a jejich lisování za studena zachovávající tak v oleji všechny výživné látky.

 

 Extra-panenský olivový olej lisovaný za studena je přírodní, jedinečný a živý produkt.

 

     Naše internetové stránky budou pro vás průvodcem na cestě za poznáním pravého extra-panenského olivového oleje, jeho významu a použití. Poznáte rozdíly mezi skutečným extra-panenským olivovým olejem a ostatními “takzvanými extra-panenskými”, které stěží mohou garantovat tento podstatný aspekt, jenž se skrývá pod přívlastkem  “extra-panenský” a navíc lisovaný za studena. Většinou se projeví, že to tak není a to, co si kupujeme v obchodě, obsahuje stěží jednu pětinu podílu extra-panenského olivového oleje na celý obsah láhve.

     Netvrdíme, že přinášíme nejlepší olej na trhu. Naší předností je, že vám nabízíme jedinečný přírodní produkt, ve kterém se zrcadlí historie, tradice a především jedinečný způsob získání extra-panenského nektaru, který zachovává v oleji všechny výživné látky. A kvůli tomu přece olivový olej používáme, ne?

     Víme, že nezměníme svět a nekalé způsoby velkých výrobních společností. Ale s láskou a upřímností vám nabízíme možnost volby opravdového a živého produktu z oliv.

 

Extra-panenský olivový olej VIVA OLIVA.

Vito Lapertosa