Naše cíle a vize

 

Moje vize do budoucnosti je ta, že bych vám chtěl nabídnout, milí přátelé, produkty, které jste dosud nepoznali a neochutnali.

 

Nechat vás ochutnat opravdovou tradici naší země, abyste pochopili vášeň, se kterou připravujeme tyto produkty. V neposlední řadě bych vám chtěl také vyjádřit svou lásku pro českou zemi a pro vás, jež jste mě zde přijali jako jednoho z vás a ne jako cizince, ukázali jste mi vaši pohostinnost a lidskost. Za to vám děkuji a to je také důvodem, proč jsem zde šťastný a nabízím vám s upřímností kousek své země. Díky.

 

Cílem firmy Viva Oliva je nabídnout pomoc všem, kteří chtějí něco změnit. Pomoci každému, kdo chce žít v harmonii se sebou samým.
Nabídnout informace a rady všem, kdož se cítí být stlačováni bludným kruhem společnosti a byznysu, který nás zahlcuje podvody a falší.

 

Určitě nejsme schopni změnit svět, ale v našem malém měřítku vám dáváme možnost dozvědět se více prostřednictvím našeho webu, seminářů a prezentací spojených s degustacemi, na kterých se vám snažíme pomoci pochopit, jak učinit správný výběr produktů (obecně), dáváme vám k dispozici něco z našich vědomostí a osobních zkušeností, aby se vám podařilo vyznat v tom nepořádku potravinářského byznysu, který nás obklopuje ze všech stran. 

 

A samozřejmě nabízíme naše domácí produkty, které dozajista nesází na kvantitu ale na kvalitu

a domácí výrobu.

 

Produkty certifikované kvality.
Zdravé a dobré produkty.

Vito Lapertosa
Viva Oliva